Haber

Zorlu Enerji: Gaziantep’te enerji arzı normale döndü

Deprem nedeniyle doğal gaz arzının kesildiği Gaziantep ilinde 10.02.2023 tarihinde doğalgaz şehrin Basınç Düşürme İstasyonuna ulaşmış, kaçak tarama incelemeleri ve doğalgaz dağıtım çalışmaları tamamlanmış olup, 19.02.2023 Pazar günü faaliyetler normale dönmüştür. prestij ile.

Gazdaş Gaziantep Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. olarak diğer dağıtım şirketlerimiz, sayaç okuma şirketimiz ve bina içi tesisat şirketlerimizi temel alarak oluşturduk. 300 kişilik ekip ve 170 araçile il genelinde 4.000 km boru hattıYapılan testler ve alınan güvenlik önlemlerinin ardından tüm şebekeye ve binalara doğal gaz verildi.

Yapılan doğalgaz teftişlerinde evlerinde bulunamayan vatandaşlara, kapılarına bırakılan not ve SMS ile Strong Power internet sitesi üzerinden evlerine gaz alım sürecini başlatmak için başvuruda bulunabilecekleri bilgisi verildi.

Depremden etkilenen faaliyet alanımızda sanayi, kamu ve konut alanlarını kapsayan titiz ve özverili çalışmalara destek veren, bölgenin yaralarını sarmak için özveriyle çalışan tüm gruplara ve tüm kamu ve özel kuruluşlara teşekkür ederiz. ve daha uygun bir gelecek inşa edin. .

Zorlu Power olarak bir kez daha tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sağlık ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu